Tan-Viet International S.A. – firma godna zaufania

Logo firmy Tan-Viet International

Firma Tan-Viet International S.A. została założona w 1991 roku przez Pana Tao Ngoc Tu. Jest on absolwentem Politechniki Gdańskiej pochodzącym z Wietnamu. Aktualnie posiada polski paszport. Zaczął, jak wielu jego rodaków, od prowadzenia baru. Szybko przerzucił się na handel zagraniczny. Obecnie Tan-Viet International S.A. to duże przedsiębiorstwo z siedzibą w Łęgowie. Jest znakomicie zorganizowane i nowocześnie zarządzane. Jest jednym z największych importerów i dystrybutorów produktów orientalnych w Polsce. Produkty sprzedawane przez tą firmę są dostępne w 70 % polskich sklepów. Bardzo często kupują je studenci. Firma posiada znakomitą sieć kontaktów handlowych w wielu krajach. Jest nawet eksporterem polskich produktów rolno-spożywczych. Z pewnością sprawność tej firmy wzbudza szacunek i nakazuje uważać ją za godną zaufania. Potęga Tan-Viet International S.A
została zbudowana głównie na zupkach chińskich. Podobne produkty mają wielu przeciwników jak i zwolenników.

Chociaż obecnie oferta firmy jest bardzo szeroka, jednak zupki chińskie są ciągle jednym z jej symboli. Dietetycy zgłaszają wobec nich wiele zastrzeżeń. Czasem nawet bardzo konkretnych, ale akurat te raczej się nie potwierdziły. Jest jednak bardzo ważne, że Tan-Viet International S.A. rzetelnie informuje klientów o swoich wyrobach. Podaje ich skład i wartość odżywczą w internecie, czego wielu producentów twierdzących, że proponują wyroby bardzo zdrowe, boi się jak ognia. Wartość odżywcza produktów Tan-Viet International S.A. jest też podana na stronie jedzdobrze.pl. Pozwala na porównywanie ich z wyrobami innych firm oraz bilansowanie diety programem DrDietman. Konsumenci są zatem dobrze poinformowani i wybierając produkty pochodzące z Tan Viet International S.A., czynią to świadomie.

Uczciwe informowanie o sprzedawanych wyrobach, wraz z dbałością o łatwą dostępność tych informacji, co występuje w przypadku Tan-Viet International S.A, korzystnie podkreśla dobry wizerunek tej firmy i nakazuje traktować ją jako godną zaufania.

10 komentarzy

 1. ernestK 7 marca 2019
 2. janka 7 marca 2019
  • ernestK 7 marca 2019
 3. Jerzy.Kukuła 7 marca 2019
 4. Jan 7 marca 2019
 5. Jerzy.Kukuła 7 marca 2019
 6. Jan 7 marca 2019
 7. Jerzy.Kukuła 8 marca 2019
 8. Stefan689 11 marca 2019
 9. Jerzy.Kukuła 11 marca 2019

Leave a Reply